Вукоєвич, Віда і Кранчар готові битися за Хорватію

Динамо Київ 7 Жовтня, 15:49
Головний тренер збірної Хорватії Ігор Штімац у заключних матчах відбіркового етапу на ЧС- 2014 у групі А розраховує на гравців київського "Динамо".







Запрошення в свою національну збірну на матчі з Бельгією та Шотландією отримали Огнен Вукоєвич та Домагой Віда, а також орендований київським "Динамо" англійському "Куїнз Парк Рейнджерс" Ніко Кранчар.



Бельгійців хорвати приймуть 11 жовтня в Загребі на стадіоні "Максимір", а з шотландцями зіграють 15 жовтня в Глазго на стадіоні «Хемпден Парк».



У групі А хорвати займають гарантоване друге місце з відставанням у п'ять очок від Бельгії.