Гравець відмовився коментувати вчорашнє протистояння "Дніпра" і "Металіста".
"Налаштовуємося дуже серйозно. Всі розуміють, що від цього матчу багато що залежить. Переглядали матч зі збірною Англії, тренери вказали на помилки, а також на позитивні моменти. Останніх, думаю, було більше. Англія - сильний суперник, а сам матч перетворився на битву за результат.
Ситуація з "Металістом"? Це клубні справи. Зараз ми в збірній і повинні повністю переключитися на її завдання ".