Екс-гравець збірної України розповів про те, чи міг по ходу своєї кар'єри перейти в «Шахтар», «Динамо» або «Металіст».
«Втомився від подібних питань. Можливо, щось і було, але зі мною на цю тему ніхто не спілкувався, - написав Максим Калініченко в своїй конференції на MatchDay. - Міг в» Металісті «опинитися. В «Динамо», напевно, навряд чи, про «Шахтар» розмови ходили. Але не готовий сказати, хто розмовляв. Або мій агент, або ще хтось».
«Якби та якби. Там, де я був - там було добре», -
додав Калиниченко.