Хорватські ультрас в підтримку України. ФОТО

Динамо Київ 25 Лютого, 12:50
Ультрас загребського «Динамо» Bad Blue Boys, на своїй трибуні, під час виїзного матчу проти «Осієка», вивісили банер на підтримку України.

Зокрема, фанати «Динамо», також, підтримали хорватів, які воюють на стороні українських добровольців.

«Підтримуємо хорватських братів в Україні», -

написали фанати.