Євген Селін: "Думаю, до кінця року на поле не вийду"

Динамо Київ 7 Жовтня, 18:19
Захисник київського «Динамо» і збірної України Євген Селін розповів про те, як проходить його відновлення після травми коліна.

«Відновлення йде нормально. Я постійно приходжу на тренувальну базу «Динамо», де виконую спеціальні вправи. Лікарі кажуть, що коліно працює нормально, але, думаю, що в 2013-му році я на поле вже не вийду», – сказав Селін в ефірі відеозустрічі програми «ПроФутбол».