На друге місце вболівальники «Говерли» поставили іншого орендованого динамівця - Максима Коваля.
На офіційному сайті ужгородського клубу впродовж зимового міжсезоння проводилося опитування серед уболівальників щодо визначення кращого гравця літньо-осінньої частини сезону 2014/2015.
На думку вболівальників кращим футболістом «Говерли» став півзахисник Сергій Мякушко. У цьому сезоні Сергій у складі ужгородської команди провів 10 матчів (8 – у чемпіонаті та 2 – у Кубку України) та забив 3 голи (2 – у чемпіонаті, 1 – у Кубку України).
Загалом за Мякушка проголосували 315 читачів сайту. На друге місце вболівальники вивели воротаря команди Максима Коваля, який здобув 278 голосів. На третьому – досвідчений нападник – Максим Шацьких (139 голосів).