- Однозначно не можна сказати, що все вдалося, головне, що ми продовжуємо свій виступ у Лізі Європи. Хочу привітати вболівальників, подякувати їм за те, що вони сьогодні нас підтримали, для нас був дуже важливий дванадцятий гравець. У першій зустрічі ми опинилися в меншості і грали на чужому полі, в цій грі нам потрібен був дванадцятим гравець. Величезне спасибі уболівальникам, які прийшли нас підтримати. Те, що виникла якась ситуація - швидко і правильно відреагували, і дали дограти цей матч.
- Ви були біля цього інциденту. Що там сталося?
- Я не можу прокоментувати, що там сталося. Я можу лише подякувати хлопцям, що вони адекватно відреагували на наше прохання і вгамували свої пристрасті, запал, і розійшлися по своїх місцях.
- Що було переломним моментом в цьому матчі?
- Команда.
- Чи не було офсайду у голі «Генгаму»?
- Дуже складно зараз відповісти на це запитання. Був удар, який блокував Сілва, м’яч відскочив від лівого захисника і він пробив у сторону воріт. М’яч летів мимо воріт, але на його шляху був нападник, який підставив ногу і м’яч влетів у ворота. На мій погляд, було положення поза грою, але точно не можу сказати. Гол зарахували, рахунок став 2-1, але команда здобула перемогу, відстояла до кінцівки, хоча були моменти в суперника.
- Було багато нереалізованих моментів. Відзначився психологічний тиск?
- Ніколи на футбольному полі не можна показувати свої почуття. Треба відпрацьовувати з холодною головою і виконувати тренерську установку. Ми чудово розуміли, що після першого матчу знаходимося у складному становищі. Десь fair play був не на нашому боці. Суперник сформував принцип гри у якій мав проходити цей двобій. Ми виходили на футбольне поле таким чином, щоб робити все так, як нам показали, як вони робили у першому матчі. Але хлопці молодці, вони грали з гарячим серцем і холодною головою. Ми розуміли що треба планомірно виконувати вказівки головного тренера.
- Буяльського привітали?
- Привітали командою і його, і всіх хлопців. Всі задоволені, всі щасливі, ми продовжуємо виступи в Лізі Європи. А зараз всі думки вже про «Металіст».