Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков, у своїй конференції на MatchDay, поділився своїми думками, щодо матчу «Динамо» - «Генгам»
Про дискваліфікацію Ярмоленка та Беланда.
«Наскільки я зрозумів, мова йде про апеляцію не нарахунок червоної картки, а щодо терміну відлучення від футболу. «Динамо» вважає покарання надмірним, і я з цим повністю згоден. Сподіваюся, що вдасться скостити хоча б по матчу, особливо, звичайно, прикро за Ярмолу.
Про гру.
Славний вечір вийшов. Мої вітання всім!
Динамівці змусили міцно похвилюватися, коли пропустили м'яч у відповідь. Коли побачив, що там був офсайд - їй-Богу, подумав, що нас плавлять з єврокубків... На щастя, немає, мабуть, це був просто ляп лайнсмена... І пенальті Стрембергссон поставив без найменших сумнівів, а що стосується його манери дещо випускати фоли - так він завжди так судить. Загалом, не будемо про суддівство і про трибунний кошмар (чи був прапор? Стадіон проглядається камерами наскрізь, вздовж і впоперек, все фіксується; загалом, російського прапора явно не знайшлося - а в майбутньому просто страшно: динамівські фанати і далі мають намір «стрибати» на будь-яке трьохколірне полотнище? Не дай Бог нам у суперники Аякс...).
Зосередимося на головному герої. Це - Теодорчик. Буяльський - красень, Кравець - героїчний трудяга, Антунеш - розкішний фланговий гравець (ось трудоголік і з м'ячем дружить!), Та не хочу я хоч когось критикувати зараз (хоча є за що, завжди є - зокрема, за рахунком ми не зіграли, було багато нервів, не менше, ніж на 23-му секторі). Молодці і все. Не зазнаватися, звичайно, ну так Ребров і не дасть - тренування в 11))