Півзахисник «Динамо» Джермейн Ленс, на своїй сторнці у Facebook, поділився своїми емоціями після матчу з «Генгамом»
«Вчора ми здобули велику перемогу. Дякую усім за підтримку. Слава Україні! Героям Слава!», -
написав Ленс
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
Півзахисник «Динамо» Джермейн Ленс, на своїй сторнці у Facebook, поділився своїми емоціями після матчу з «Генгамом»
«Вчора ми здобули велику перемогу. Дякую усім за підтримку. Слава Україні! Героям Слава!», -
написав Ленс