Сергій Нагорняк: «Прем′єр-ліга вчинила правильно»

Футбол України 8 Жовтня, 05:58
Перший тайм поєдинку "Дніпро" — "Металіст" для "ГПУ" прокоментував колишній гравець збірної України 42-річний Сергій Нагорняк.

Перший тайм поєдинку "Дніпро" — "Металіст" для "ГПУ" прокоментував колишній гравець збірної України 42-річний Сергій Нагорняк.

— Матч претендував на те, аби бути найкращим у першому колі. "Металіст" не одразу увійшов у гру: припускався дитячих помилок в обороні. Позиційних. Захист лідера чемпіонату явно тягне команду назад — це було помітно ще в попередній грі із Запоріжжям. Але атака харків'ян настільки сильна, що перший тайм цілком міг закінчитися внічию, хоча "Дніпро" вів по ходу гри — 2:0.

"Металіст" готувався до зустрічі тиждень. "Дніпро" перед матчем із харків'янами змагався з італійською "Фіорентиною" у Лізі Європи на важкому полі.

— Спілкувався із друзями. Знаю, що після матчу з італійцями були дуже важкі ноги у гравців "Дніпра", — каже експерт. — Здивувало, що команда так бігла в недільній грі з "Металістом". Думаю, якби відбувся другий тайм поєдинку, точно були б голи. А як він закінчився б — не берусь судити. Переконаний: тайм слід дограти, почавши його з рахунку 2:1 на користь "Дніпра". Тож прем'єр-ліга вчинила правильно.