Андрій БАЛЬ: «Нам було не так вже й легко»

Динамо Київ 23 Серпня, 10:55
Помічник головного тренера «Динамо» Андрій Баль дав свою оцінку матчу з «Актобе».

Помічник головного тренера «Динамо» Андрій Баль дав свою оцінку матчу з «Актобе».

- Команда «Актобе», про яку багато хто раніше й не знав, дуже сильна в атлетичному плані. У ній багато хлопців із хорошими антропометричними даними. Вони нав'язували боротьбу, виконуючи таким чином план головного тренера на гру. Тому нам було не так вже й легко. До того ж поле нам трохи зіпсувало план на гру. Ми готувалися й випробували поле за одних умов, але всю ніч ішов дощ, і поле було в дуже важкому стані. Напевно, це могли побачити й наші вболівальники, які дивилися матч по телевізору. Однак гра нам вдавалася. Ми вели із рахунком 3:1 й при цьому створили достатньо моментів, щоб його збільшити. На жаль, цього не вдалося. Тим не менш, будь-яка перемога дуже важлива, й ми дуже раді, що перемогли. До того ж матч-відповідь граємо вдома – будемо до нього готуватися. А зараз на перше місце виходить підготовка до матчу першості України, – сказав Баль в ефірі програми «Профутбол онлайн» на телеканалі «2+2».



Нагадаємо, матч Ліги Європи закінчився із рахунком 2:3. Забитими м'ячами відзначилися Ярмоленко (16 хв.) , Тремулінас (аг) 36 хв.), Ідейє (52 хв.) , Беланда (57 хв.) , Хайруллін (66 хв.) .