За словами генерального директора дніпропетровського клубу Андрія Стеценка, наразі на стадіоні працють спеціалісти, які намагаються зрозуміти причину відключення світла під час матчу 12-го туру чемпіонату "Дніпро" - "Металіст".
"На стадіоні працюють наші і залучені спеціалісти , які намагаються зрозуміти, що ж сталося. Ми повідомимо про результати експертизи", - розповів Стеценко в інтерв'ю "Вестям".