Ленс щасливий, що зробив дубль

Динамо Київ 8 Жовтня, 11:13
Після погрому донецького "Металурга" голландський нападник зробив запис у соціальній мережі "Facebook".

На своїй власній сторінці він розмістив фото святкування одного зі своїх голів. А підписав це фото Джермейн дуже просто і скромно: "Міцна команда гра минулої ночі – і ось я щасливий, що забив два гола".

Нагадаємо, що саме дублем відзначився Ленс у останньому матчі"Динамо" проти "Металурга".