На своїй власній сторінці він розмістив фото святкування одного зі своїх голів. А підписав це фото Джермейн дуже просто і скромно: "Міцна команда гра минулої ночі – і ось я щасливий, що забив два гола".
Нагадаємо, що саме дублем відзначився Ленс у останньому матчі"Динамо" проти "Металурга".