Саленко: "Металіст" взагалі має бути задоволений

Динамо Київ 8 Жовтня, 11:58
Футбольний експерт вважає, що рішення дирекції Прем’єр-Ліги щодо догравання матчу "Дніпра" з "Металістом" цілком справедливе.

У інтерв’ю виданню "Спорт-Экспресс в Украине" Олег Саленко зазначив, що догравання - це необхідний захід і наводить приклад, коли йому в Іспанії доводилося догравати навіть не тайм, а усього 15 хвилин. І тому він не розуміє, чому це "Металіст" вимагає технічної поразки для "Дніпра".

"Харків’яни взагалі мають бути задоволені бо в Англійській Прем’єр-Лізі, якщо за 15 хвилин до кінця матчу гасне світло, у силі залишається поточний рахунок", - зазначає експерт. А так, на йогу думку, "Металіст" може добре відпочити і, таким чином, збільшити свої шанси на прийнятний для себе рахунок.