Ультрас «Динамо: «Вам не здається, що це саме те «Динамо», про яке ми так давно мріяли?»

Динамо Київ 2 Березня, 20:40
Ультрас київського «Динамо» WBC, на своїй сторінці у Facebook, написали звернення до всіх вболівальників київського клубу.

- Пацану 19 років, вдруге в житті він виходить на поле за ВКДК, забиває гол і біжить до ультрас-секторів, цілуючи емблему клубу. Вам не здається, що це саме те Динамо, про яке ми так давно мріяли?