Максим Малишев: «Потрібно вигравати, незважаючи на непростий матч»

Динамо Київ 3 Березня, 07:59
Півзахисник луганської «Зорі» розповів офіційному клубному сайту про настрій на кубковий матч з київським «Динамо».

Півзахисник луганської «Зорі» розповів офіційному клубному сайту про настрій на кубковий матч з київським «Динамо».

«Ми підійдемо до зустрічі з «Динамо« з усією відповідальністю. Знаємо, що нас чекає непростий матч. Незважаючи на це потрібно вигравати. Зробимо максимум від себе залежне для перемоги, а як вийде все дізнаємося вже в середу».