«Динамо» дозаявило ще двох гравців

Динамо Київ 3 Березня, 08:45
Перед закриттям трансферного вікна склад «біло-синіх» поповнився ще двома футболістами.

Перед закриттям трансферного вікна склад «біло-синіх» поповнився ще двома футболістами.

На офіційному сайті УПЛ до заявки киян додано ще двох гравців - опорного півзахисника Івана Калюжного

(на фото)

з харківського «Металіста» і гравця «Динамо-2 Олександра Азацього.

Калюжний вже проходив збори з першою командою харків'ян, а Азацький був заграний за «Металіст».