Перед закриттям трансферного вікна склад «біло-синіх» поповнився ще двома футболістами.
На офіційному сайті УПЛ до заявки киян додано ще двох гравців - опорного півзахисника Івана Калюжного
(на фото)
з харківського «Металіста» і гравця «Динамо-2 Олександра Азацього.Калюжний вже проходив збори з першою командою харків'ян, а Азацький був заграний за «Металіст».