Степаненко: "У Польщі весела атака"

Динамо Київ 8 Жовтня, 13:31
Півзахисник збірної України задоволений підготовкою до відбірного матчу ЧС-2014 проти збірної Польщі.

Перш за все, Тарас радіє, що гра відбудеться із підтримкою вболівальників. Принциповий матч та заповнені трибуни - це важливо, розповідає гравець "Шахтаря" офіційному сайту свого клубу. Також Тарас націлений битися до кінця, віддаючи усі свої сили заради перемоги.

Щодо суперника, Степаненко каже так: "У поляків дуже гарна лінія атаки, в нападі грають кваліфіковані футболісти, плюс у них сильні крайні півзахисники. З обороною у них, звичайно, слабкіше. Вчора ми подивилися декілька їхніх матчів: весела у них атака!"