Екс-гравець донецького «Шахтаря» Андрій Воробей поділився своєю думкою про майбутній матч «гірників» проти «Металіста» у чвертьфіналі Кубка України.
«Звичайно, було б краще, щоб цей матч харків'яни зіграли вдома, за підтримки своїх трибун. Я не знаю, яка там зараз обстановка в «Металісті», можу тільки припускати, що нездорова. Якби не було таких проблем, я думаю, гру б не бойкотували, тим більше, цілий ряд футболістів. Але молодим хлопцям, які тільки починають, випав шанс себе проявити. Але в цілому, я вважаю, що атмосфера в команді не дуже гладка. Шкода, що можуть втратити таку команду. Але воно до цього все і йде, швидше за все. Але завтра обом командам буде важкувато.
Якщо «Металіст» гратиме тим складом, що і з київським «Динамо», то це буде як тренування для «Шахтаря». Рівень футболістів - небо і земля. Мені важко сказати, все одно потрібно налаштовуватися, адже недооцінка може зіграти злий жарт. Це футбол - дублери можуть вийти і обіграти. Потрібно, в першу чергу, домогтися позитивного результату і уникнути травм перед грою з «Баварією», -
передає слова Вороб'я Террикон