Сімох динамівців викликано до збірної України U-17

Динамо Київ 8 Жовтня, 15:46
У неділю, 13 жовтня, юнацька збірна України, яка складена з гравців до 17 років, у рамках підготовки до участі у відбірковому раунді Чемпіонату Європи 2014 розпочне навчально-тренувальний збір у Києві.

Для підготовки до турніру Олег Кузнецов (на фото) викликав 23 футболістів. Найбільше представництво серед клубів, які делегували своїх гравців, має київське «Динамо» - сім гравців:



воротарі Дмитро Фастов та Володимир Маханьков;



захисники Богдан Михайличенко, Сергій Чоботенко та Микита Демиденко;



півзахисник Олександр Масалов;



нападник Ростислав Тарануха.



Матчі відбіркового раунду юнацького чемпіонату Європи U-17 пройдуть з 19 по 24 жовтня в Литві. 19 жовтня команда Олега Кузнецова дебютує у кваліфікації Євро-2014 матчем із однолітками з Італії, 21 жовтня на нашу збірну чекає матч зі збірною Швеції, а завершить програму відбору 24 жовтня поєдинок української збірної з господарями змагань – командою Литви.