Офіційно: матч «Олімпік» - «Динамо» відбудеться на НСК «Олімпійський»

Динамо Київ 4 Березня, 18:35
Суперники домовилися провести гру 16-го туру на домашньому стадіоні «Динамо».

Суперники домовилися провести гру 16-го туру на домашньому стадіоні «Динамо».

Про це повідомляє офіційний сайт «біло-синіх».

За взаємною домовленістю сторін матч 16-го туру УПЛ «Олімпік» (Донецьк) - «Динамо» (Київ) відбудеться 8 березня на НСК «Олімпійський».

Початок зустрічі - о 14:00.