В стані суперника: Евертон поступився «Сток Сіті»

Світовий футбол 4 Березня, 22:12
У 28-му турі англійської Прем’єр-ліги, який відбувся у цей мід-уік, наступний суперник «Динамо» в Лізі Європи, «Евертон», зустрівся у гостях з колишнім суперником «біло-синіх» у тому ж турнірі, «Сток Сіті».

У 28-му турі англійської Прем’єр-ліги наступний суперник «Динамо» в Лізі Європи, «Евертон», зустрівся у гостях з колишнім суперником «біло-синіх» у тому ж турнірі, «Сток Сіті».

Гра відбулася на стадіоні «Британія» у Сток-он-Трент та завершилася перемогою «Сток Сіті» з рахунком 2:0 завдяки голам Мозеса (32-а хвилина) та Діуфа (84-а).

У порівнянні з попереднім матчем головний тренер «ірисок» Роберто Мартінес здійснив три зміни у стартовому складі своєї команди. Замість Барклі, Бешича та Міральяса з перших хвилин грали Гібсон, Леннон та Нейсміт. Все ще не відновився після травми Бейнс.

Загалом склад «Евертона» у грі на «Британія Стедіум» мав такий вигляд: Ховард – Коулмен, Стоунз, Джагелка (к), Гарбатт – Маккарті, Гібсон, Баррі (Осман, 60) – Леннон (Коне, 60), Лукаку, Нейсміт (Міральяс, 83).

За підсумками 28-ти турів «Евертон» залишився на 14-му місці, маючи у своєму активі 6 перемог, 10 нічиїх та 12 поразок за різниці м’ячів 33:41. Відзначимо, що команда Мартінеса не виграє вже протягом п’яти ігор.

Гра зі «Сток Сіті» була останньою для «Евертона» перед першим поєдинком з київським «Динамо», який відбудеться у наступний четвер, 12 березня, на «Гудісон Парк».