Денис Гармаш: «Думаю, незабаром все налагодиться і я буду грати». ВІДЕО

Динамо Київ 5 Березня, 09:48
Півзахисник київського «Динамо» Денис Гармаш в ефірі каналу «Футбол 1» - про самопочуття після відіграного часу в матчі проти «Зорі».

Півзахисник київського «Динамо» Денис Гармаш в ефірі каналу «Футбол 1» - про самопочуття після відіграного часу в матчі проти «Зорі».

«Мене вже травма не турбує. Я зіграв за дубль тридцять хвилин і тут десять хвилин, щоб відчути ігровий ритм. До цього тренувався два тижні. Будемо старатися, щоб все пройшло. Надіятися на це. Думаю, незабаром все налагодиться і я буду грати».