Леоненко вважає, що "Дніпру" варто було зарахувати технічну поразку

Футбол України 8 Жовтня, 18:34
На думку українського футбольного експерта Віктора Леоненка у матчі 12-го туру УПЛ "Дніпро" - "Металіст" дніпропетровці заслуговували технічної поразки.

 

"Зараз багато цікавого буде навколо усього цього, щось у мене таке відчуття. Я не знаю усіх тонкощів регламенту, але взагалі записується технічна поразка 0:3, якщо стадіон приймаючої сторони не готовий. Таке ж не часто буває, просто не пощастило у житті.

Для мене це, чесно кажучи, дивно. Є правила і положення, просто у нас все постійно міняється. Це, напевно, хтось згори зателефонував.

Це рішення виглядає дивно. Тим більше у нас же зараз єврокубки, ігри чемпіонату, кубку України, збірна, і тут догравати вирішують. Ну, нехай дограють", - сказав Леоненко.