На його думку, мадридці нерозумно витрачають гроші, маючи серйозні борги.
- Озіл був проданий в "Арсенал" за дещо завищеною ціною, і це трохи полегшило фінансове становище, - цитує Daily Star Вальдано.
- Але серйозні витрати тривають. Борги "Реала" складають вже 541 000 000 євро!
У цьому плані сума, викладена за Гарета Бейла, виглядає просто безглуздо.