Новообраний президент ФФУ Андрій Павелко прокоментував свою перемогу на виборах.
«Демократична форма голосування, яка була сьогодні використана, дає мені більше відповідальності за ці голоси. Обіцяю, що буду максимально буду відкритий з вами. Обіцяю також, що буду використовувати в роботі президентом ФФУ знання моїх колег-конкурентів Ярослава Грисьо та Ігоря Коломойського. Разом будемо домагатися високих цілей. Дякую всім. І готовий спільно розвивати наш футбол», -
цитує Павелка MatchDay.
Додамо, що першими віце-президентами обрані Олександр Бандурко та Вадим Костюченко.