«Динамо» вже вітають з чемпіонством

Динамо Київ 7 Березня, 18:52
Відомий спортивний журналіст Костянтин Андріюк, після нічиєї у матчі «Металіст» - «Шахтар», вирішив, що питання про чемпіонство у цьому сезоні закрито.

Відомий спортивний журналіст Костянтин Андріюк, після нічиєї у матчі «Металіст» - «Шахтар», вирішив, що питання про чемпіонство у цьому сезоні закрито.

«Після Металіст-Шахтар 2:2, мої вітання Динамо із заслуженим чемпіонством-2015!»,

- написав Андріюк у своєму «Твіттері».