Післяматчева прес-конференція Сергія Реброва

Динамо Київ 8 Березня, 15:40
На післяматчевій прес-конференції після матчу з «Олімпіком» (0:1) головний тренер київського «Динамо» Сергій Ребров відповів на запитання журналістів.

На післяматчевій прес-конференції після матчу з «Олімпіком» (0:1) головний тренер київського «Динамо» Сергій Ребров відповів на запитання журналістів.

- Насамперед, вітаю жінок з 8-м березня. А чоловіки, напевно, в цій грі віддали роки три свого життя. Радий, що ми дотерпіли та вирвали перемогу в цій грі. Я сказав хлопцям у роздягальні, що я б все одно подякував їм, навіть, якби ми не виграли. Вони старалися і робили все, що могли. Тим футбол і цікавий, що він непередбачуваний. Ми протистояли хорошій команді, яка по праву займає шосте місце, незважаючи на те, що вони тільки перший рік виступають у Прем'єр-лізі.

- Чи вплинув ранній час початку матчу на гру?

- Дуже сильно вплинув тільки стан поля. В часі нічого особливого немає. Але, повторюся, поле, яке було в огидному стані, вплинуло на якість нашої гри.

- Що з Ленсом?

- Те ж саме - його вдарили в те ж місце, і у нього ще сильніше опухла нога. Захисники суперників, напевно, знають, що його потрібно бити по ногах, бо наздогнати його ніхто не може. Але на це хоч якось повинен реагувати суддя. У матчі з «Генгамом» було те ж саме - його винесли з поля, сьогодні знову він не міг іти з поля. Будемо сподіватися на його швидке відновлення до наступної гри, і чекати його повернення.

- Як прокоментуєте вихід на поле Гармаша?

- Денис вийшов, нормально відіграв, які питання?

- Чи не пошкодували ви, що перебралися з поля НТКУ ім. Баннікова на «Олімпійський»?

- Я не знаю, який стан поля на Баннікова, але тут воно просто огидне. Ви самі бачите, що «Динамо» будує свою гру на комбінаційних діях. Ми намагаємося розігрувати м'яч, створювати якісь атаки... Але на такому полі творити просто неможливо - потрібно віддавати довгу передачу за спину і боротися. Для нас таке поле абсолютно неприйнятне. Але я вдячний «Олімпіку» за те, що він погодився грати тут. За підтримки наших уболівальників ми вирвали цю гру.

- Який стан гравців, які не потрапили сьогодні в заявку - Драговича, Мігеля, Хачеріді, Рибалки, Гусєва, Шовковського?

- Драгович, як ви знаєте, пропускав гру через перебір жовтих карток, Гусєв відіграв 90 хвилин у важкому матчі в Запоріжжі проти «Зорі», причому, на позиції захисника, зараз дали йому відпочити, бо попереду найважливіші поєдинки з «Евертоном». Хачеріді завтра повертається в загальну групу, сказав, що хворобливих відчуттів, начебто, не відчуває. Мігель - те ж саме, сподіваємося, завтра повернеться в загальну групу, чекаємо його відновлення до матчу з «Евертоном». У Рибалки, на жаль, вчора була температура 39 градусів. Звичайно, він рвався в бій, він хотів грати, але я не можу жертвувати здоров'ям футболіста, коли у нього вчора така температура, а сьогодні він вже хоче грати. Шовковський напередодні ввечері відчув біль у спині. Зараз непросто, такі поля... Ми граємо дві гри на тиждень - це абсолютно нормальний графік, але для футболістів досить велике навантаження. Добре, що в минулому матчі з «Зорею» зробили ротацію, деяким дали відпочити, вийшли на польоті, хто давно не грав чи мало грав. Радий, що при ротації ми зберігаємо склад і виграємо у всіх турнірах.

- Чому футболісти рідко наважуються бити з далеких дистанцій? Чи бачите ви перспективу в такому розвитку атаки?

- Ви думаєте, ми не відпрацьовуємо на тренуваннях дальні удари? Сьогодні били і Ярмоленко кілька разів, і Гармаш. Правда, не знаю, куди він бив, але це було здалеку. Ці моменти є, але дуже багато залежить від суперника, якщо він не дає наносити дальні удари. Звичайно, можна і з центру поля бити. Сьогодні була настільки ешелонована оборона, що це було складно робити. А коли були можливості, ми наносили удари.

- В останні хвилини результат стала давати досить проста тактика закидів на Мбокані і Теодорчика. Можливо, варто було раніше змінити цю тактику?

- Я думаю, моменти створювалися не тільки завдяки закидам на Теодорчика і Мбокані. Добре, що ми забили в кінці, але я впевнений, коли суперник грає вдесятьох, не потрібно кудись поспішати. Згадайте матч у Дніпропетровську, коли ми програли 0:2 у минулому сезоні. Тоді вийшли два нападники, і на них стали закидати м'яч, ми не створили таким чином жодного моменту. Так що в цьому є і негативні сторони. Я радий, що ми їх дотиснули. Звичайно, в останні 10-15 хвилин було видно, що самі футболісти втомилися. Насправді, це не так просто постійно розхитувати оборону суперника, постійно пресингувати і відбирати м'яч. Добре, що вийшли два нападники - ця тактика має право на життя. Добре, що забили після флангової передачі.

- Враховуючи кадровий дефіцит перед матчем з «Евертоном», чи є шанс побачити в Ліверпулі Гармаша і Бурду?

- Звичайно. У всіх є шанс. І у Чумака теж.