"Ми провели теоретичне заняття і зробили висновки після поразки від Хорватії . Будемо сподіватись, що в майбутньому таких помилок не буде, тому що ми пропустили м'ячі, коли ми контролювали м'яч. Дуже важливо, що гравці молодіжної збірної України хотіли виграти у хорватів, і доклали дуже багато зусиль для того, щоб переломити хід матчу, в якому, можна сказати, було всього п'ять хвилин зіграно невдало.
Ми працюємо в двохразовому режимі, тренування в 10:00 і 16:00, сьогодні зіграємо з "Оболонню - Бровар", а завтра, можливо, проведемо двохсторонню гру. У неділю вилітаємо до Латвії ", - сказав Ковалець в інтерв'ю телеканалу " Футбол".
Нагадаємо, підопічні Сергія Ковальця розпочали відбірковий турнір до Чемпіонату Європи-2015 із поразки від збірної Хорватії з рахунком 0:2.