Олександр Денисов: «Команді Реброва допоміг фарт»

Динамо Київ 9 Березня, 13:08
Ведучий програми «Великий футбол» Олександр Денисов прокоментував результати матчу «Олімпік» - «Динамо» (0:1).

- Футбол така штука, що кожен новий результат матчу формує нову медійну реальність і, відповідно, розставляє акценти в риториці. Кілька секунд не вистачило «Олімпіку», який грав у меншості, для нічиєї і тоді ми б говорили про те, яким чином дебютант двічі відібрав очки за сезон у «Динамо». Але з урахуванням голу Бурди, можемо говорити про морально-вольові якості вже не «Олімпіка», а «Динамо». Однак, об'єктивно кажучи, чого в цьому матчі було більше: подвигу донеччан або ж характеру киян?

Для «Олімпіка» цей матч домашнім назвати категорично не можна. І фінансова ситуація змусила клуб погодитися на пропозицію «Динамо» провести цю гру на домашньому стадіоні киян, відповідно в гостях. Номінальним гостям, тобто команді Сергія Реброва, було повністю комфортно грати, на відміну від номінальних господарів. У підсумку допоміг фарт.