Про це Tribuna.com стало відомо з власних джерел.
Рішення керівництва «моряків» пов'язане із забороною МВС проводити ігри в Одесі через загрозу теракту.
Раніше в клубі заявляли, що сподіваються на допомогу нового глави ФФУ Андрія Павела в знятті заборони.