"Після відходу з "Реала" у мене не залишилося ніякої образи, і зла я не затаїв. Навпаки, хочу якомога швидше вийти у складі "Наполі" проти "королівського клубу".
Причина мого переїзду до Італії проста: я хочу отримувати більше ігрової практики, так як скоро чемпіонат світу, тому мені потрібно бути у формі. Анчелотті намагався умовити мене залишитися, але рішення я прийняв і змінювати його не збирався", - наголосив Ігуаїн.