Гравці «Ман Сіті» дадуть гроші своїм вболівальникам на квитки

Світовий футбол 10 Жовтня, 07:23
Футболісти "Манчестер Сіті", керівники клубу та тренерський штаб допоможуть вболівальникам відвідати виїзні матчі команди.

Всі члени клубу скинуться приблизно по тисячі фунтів і запропонують власникам абонементів придбати квитки на вибіркові гостьові ігри за півціни.

Пріоритет буде зроблений на користь матчів з командами, найбільш віддаленими від Манчестера, а також на користь здвоєним виїзним матчам.

Нагадаємо , що напередодні "Манчестер Юнайтед" скоротив для своїх уболівальників вартість квитків на виїзні ігри на чотири фунти.