Артем Федецький: "Польща - дуже хороша збірна"

Динамо Київ 10 Жовтня, 08:11
Захисник збірної України поділився очікуваннями напередодні матчу зі збірною Польщі.

- Польща - дуже хороша збірна команда. Її складають сильні виконавці, які грають у найсильніших чемпіонатах Європи. Ми подивилися декілька останніх матчів поляків, в тому числі і наш з ними поєдинок у Варшаві, і досить добре розібрали суперника. Але все буде видно на футбольному полі завтра, - сказав Артем службі новин телеканалу "Футбол".

Нагадаємо, матч відбіркового циклу Чемпіонату світу-2014 Україна - Польща відбудеться завтра, у Харкові, о 21.00.