Віктор Леоненко: «Замість того аби на «класі» виграти цю гру – примудрилися програти»

Динамо Київ 15 Березня, 23:07
Експерт програми «Великий футбол» Віктор Леоненко взявся проаналізувати програш «Динамо» в Ліверпулі.

Експерт програми «Великий футбол» Віктор Леоненко взявся проаналізувати програш «Динамо» в Ліверпулі.

- Гра повинна бути іншою. Питання в тому, що замість того аби на «класі» виграти цю гру – примудрилися програти. Тут вийшла англійська команда. Грали, бігли, подавали і все. Нічого іншого «Евертон» не робив, «Динамо» з цим погодилось. Особливо у другому таймі. Перший тайм був більше-менш нормальний. Швидкий гол, гарний гол. Але тут «термінатор»

(Лукаку – Ред.)

показав, що таке не падати. От і все, -

пояснив Леоненко.