Сьогодні вранці «Евертон» відправився до столиці України з ліверпульського аеропорту імені Джона Леннона.
Наставник команди Роберто Мартінес взяв на матч-відповідь із київським «Динамо» 21 гравця:
голкіпери – Ховард, Роблес, Гріффітс;
захисники – Ягелка, Бейнс, Коулмен, Алькарес, Стоунз, Гарбатт, Браунінг;
півзахисники – Маккарті, Баррі, Осман, Атсу, Барклі, Бешіч, Макгіді, Гібсон;
нападники – Лукаку, Коне, Нейсміт.
Нагадаємо, що матч 1/8 фіналу Ліги Європи «Динамо» - «Евертон» відбудеться на НСК «Олімпійський» 19 березня. Початок - о 20:00.