Максим Шацьких: "У нас набагато потужніші і розумніші футболісти"
Нападник "Арсеналу" Максим Шацьких поміркував про шанси збірної України на вихід з групи.
- Максим, чого очікуєш від збірної України в матчі зі збірною Польщі?
- Перемоги звичайно. Грають удома, тим більше після такого важливого ривка, який хлопці зробили.
- Як оцінюєш шанси зайняти перше місце в групі? Чи гідна збірна очолювати таку групу?
- Звичайно гідна. Але буде важкувато. Хоча, зараз футбол такий, що все може бути. Англійці грають удома з Чорногорією, вони теж не дурні, розуміють важливість цієї зустрічі. Нам головне своє брати. Ніхто не чекав втрати очок з Молдовою, з Чорногорією.
- Тобто, більш імовірно друге місце в групі?
- Не настільки важливо яке місце. Після тієї ситуації, з якої вони вибралися, навіть друге місце буде непоганим результатом.
- Тоді нас будуть чекати стикові матчі, в яких Україна не дуже добре виступає. Всі пам'ятають матч з командою Греції.
- Це історія. Усе колись змінюється.
- За рахунок чого ми можемо обіграти збірну Польщі?
- Домашня гра, плюс підтримка буде колосальна, команда зараз на ходу.
- Суперник теж не подарунок, у них є окремі виконавці високого класу, які виступають в європейських чемпіонатах (Левандовські, Блащиковські, Піщек) .
- А у нас їх немає чи що? Я думаю, що у нас набагато потужніші і розумніші футболісти. Так, Левандовскі грає за "Боруссію", але я не вважаю, що він той нападник, який зможе піднести сюрпризи для захисників збірної України.
- А з приводу збірної Англії, вони можуть втратити очки в двох, що залишилися непростих іграх?
- Можуть. Важко передбачити, але все можливо. Повторюся знову ж, нинішній футбол показує, що все може бути . Навіть Іспанія, яку я вважаю кращою зараз, втрачає очки.