«Повної впевненості в тому, що «Динамо» пройде «Евертон», у мене немає, - зізнався Радченко. - Але прогнозую мінімальну перемогу киян - 1:0».
«Англійці зараз в накаті: перемогли киян, потім розібралися з «Ньюкаслом"- 3:0, тому до Києва вони приїдуть в гарному настрої, та й їх наставник Роберто Мартінес заявив, що на Лігу Європи у нього найсерйозніші плани. Команді Сергія Реброва потрібно, насамперед, нав'язати англійцям свою гру», - наводить слова Радченка «М
.