На форварда «Динамо-2» В'ячеслава Панфілова склали три протоколи.
Він їхав додому на Верхній вал, коли сталася аварія.
Як ми раніше повідомляли, гонка почалася біля метро «Харківська». Тут водій іномарки врізався в припаркований Lanos.
«З Lanos вийшов водій-таксист з монтуванням і став погрожувати автомобілісту з Honda розправою. Злякавшись, той сів у машину і почав тікати. Таксист - за ним навздогін. У цей час на Харківському їхав патруль. Він подав знак «зупинитися», проте водій іномарки не відреагував. Тоді патруль послідував за ним»,
- розповіли «Вестям» у прес-службі ДАІ.
Гналися за порушником аж до вулиці Фрунзе. Коли водій Honda вийшов з машини, він визнав свою провину і пояснив, що злякався погроз водія таксі.
В результаті на Панфілова було складено три протоколи: за вчинення ДТП, за непокору співробітникам ДАІ, а також за створення аварійної ситуації.