Сергій Ребров: «Якщо покажемо таке ж бажання, як і в матчі з «Евертоном», то нам ніхто не страшний»

Динамо Київ 20 Березня, 13:38
Головний тренер київського «Динамо» починає готуватися до протистояння із «Фіорентиною» у 1/4 фіналу Ліги Європи.

Головний тренер київського «Динамо» починає готуватися до протистояння із «Фіорентиною» у 1/4 фіналу Ліги Європи.

- Як ви оцінюєте результати жеребкування?

- Абсолютно нормальний жереб. З усіма командами потрібно було б грати. «Фіорентина» - серйозний суперник, наразі йде на п’ятому місці в Серії А, впевнено переграла «Рому». Будемо готуватись. Вже зараз полетимо на наступну гру, будемо дивитись цю команду. У нас є 3 матчі аби підготуватись.

- «Фіорентина» сильніша за «Евертон»?

- Це різні стилі гри. Я впевнений, що якщо ми покажемо такі ж бажання та мотивацію, як і в матчі з «Евертоном», то на цій стадії нам ніхто не страшний.

- Сергію Станіславовичу, чи можна зараз сказати про те, що у вас болить голова через ротацію, адже наразі всі у дуже доброму фізичному стані, що незрозуміло, кого змінювали?

- І до цього голова «боліла», адже я бачив, як хлопці викладались на зборах, яке бажання в них було. І наступні матчі це ясно підтвердили - найважливіші ігри в Лізі Європи, у кожній з яких хлопці були супермотивовані. Я вдячний їм за це.

- Як ви вважаєте, які ваші шанси на прохід далі?

- Шанси рівні. Перед грою вони завжди рівні. Перед «Евертоном» також шанси були рівні. Як я тоді сказав – жереб був до нас сприятливий, -

сказав Ребров в ефірі каналу «Футбол 1».