«Ми побоювались отримати суперники «Севілью» чи «Наполі», але пройти «Динамо» - це теж важке завдання. «Динамо» - грізний опонент для нас.
Всі гравці надзвичайно мотивовані на це протистояння. Ми завжди виходили задля перемоги на футбольне поле. Якби це не так – ми не дійшли б до цієї стадії розіграшу трофею Kіги Європи», -
наводить слова Менуччі forzaitalianfootball.com.