Пройде вона в рамках чвертьфіналу Ліги Європи сезону 2014/15.
Перше протистояння «біло-синіх» і флорентійських «фіалок» відбулося в Кубку Чемпіонів 26 листопада 1969 року. Тоді, 70,000 вболівальників, що зібралися на «Стадіо Комунале» голів не побачили.
Гра-відповідь у Києві привернула глядачів ще більше - 80,000. Однак динамівці італійцям, у складі яких відокремлювалися Кьяруджі, де Сісті і Амарілдо поступилися 1:2.
Гол Віктора Серебряникова забитий ним у типовому для нього стилі став першим, і поки що єдиним нашим взяттям воріт «Фіорентини».
Другий раз клуби зійшлися обличчям до обличчя у розіграші Кубка УЄФА, сезону 1989/90.
22 листопада 1989 року флорентійці, у складі яких були такі зірки як Карлос Дунга і Роберто Баджо зуміли вирвати на полі стадіону «Ренато Курі» в Перуджі мінімальну перемогу завдяки єдиному голу Баджо на 74-й хвилині з пенальті.
Ліквідувати цей дефіцит у Києві у грі проведеній при мінусовій температурі нашим хлопцям за підтримки 70,000 вболівальників так і не вдалося. Була зафіксована нічия - 0:0.