«Я дивися матчі українських команд, вони дуже хороші. Можливо, це банально з мого боку добре говорити про суперника, однак це правда. Я бачив матчі Ліги Європи. У них грають дуже хороші люди попереду, і гравці «Шахтаря» позаду. Ми повинні бути дуже обережні, тому що не граємо багато. Якщо ми не виграємо, то зробимо тривожний крок назад», -
зазначив дель Боске.