Вісенте Дель Боске: «Якщо не виграємо в України, то зробимо тривожний крок назад»

Динамо Київ 22 Березня, 09:30
Наставник збірної Іспанії Вісенте дель Боске поділився очікуваннями від матчу проти збірної України в рамках відбору до Євро-2016.

«Я дивися матчі українських команд, вони дуже хороші. Можливо, це банально з мого боку добре говорити про суперника, однак це правда. Я бачив матчі Ліги Європи. У них грають дуже хороші люди попереду, і гравці «Шахтаря» позаду. Ми повинні бути дуже обережні, тому що не граємо багато. Якщо ми не виграємо, то зробимо тривожний крок назад», -

зазначив дель Боске.