Півзахисник київського «Динамо» Сергій Рибалка, в ефірі «Футбол 1», прокоментував свій виклик у національну збірну України.
«Я дуже щасливий. Спасибі тренерському штабу, що викликали до лав національної збірної», -
розповів Рибалка.
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
Півзахисник київського «Динамо» Сергій Рибалка, в ефірі «Футбол 1», прокоментував свій виклик у національну збірну України.
«Я дуже щасливий. Спасибі тренерському штабу, що викликали до лав національної збірної», -
розповів Рибалка.