«Для мене збірна - як свято! -
говорить з «Сегодня« вінгер збірної України Євген Коноплянка
.
- Чим ближче до Іспанії, тим більше у мене прокидається відчуття рахунку. Але я не буду його називати, намагаюся свої здібності не афішувати. Бажаний рахунок? Перемога! З ким би не грали«. Передати привіт Касільясу Євген, який засмутив днями Сіллєссєна відмовився,: «Якщо я заб'ю, я йому... підмигну«.