Нападник «Шахтаря» поділився своїми очікуваннями від зустрічі з «Дніпром».
- Думаю, у неділю на всіх чекає дуже хороший матч. «Дніпро» від сезону до сезону зростає. У зв'язку з цим нам буде нелегко у Дніпропетровську.
- Буквально вчора «Дніпро» провів виїзний поєдинок Ліги Європи в Естонії...
- Так, я бачив початок їх матчу, але потім вимкнув телевізор і далі не дивився.
- За твоїми відчуттями на старті цього чемпіонату «Дніпро» став сильнішим?
- На мій погляд, так. Вважаю, що вони поліпшили свої результати і рівень гри. Але, незважаючи на це, ми повинні перемогти.
- З Джуліано і Матеусом ти знайомий?
- Ми не спілкуємося з ними, як друзі, проте багато разів перетиналися в наших матчах. Це досить сильні гравці, з якими потрібно бути обережними.
Луїс Адріано: Дивився початок, а потім вимкнув телевізор
Нападник «Шахтаря» поділився своїми очікуваннями від зустрічі з «Дніпром».