- У всьому відбірковому циклі у нас, напевно, єдина група, в якій така велика кількість команд ще бореться за потрапляння на Чемпіонат Світу. У цьому контексті шанси є навіть у поляків, і у нас само собою є, тому гра буде дуже непростою.
Михайло Фоменко сказав, що гра з Польщею буде нашим другим «матчем життя». Ви поділяєте цю думку?
- Так, у нас залишилася одна гра на такому серйозному рівні, потім можливо будуть ігри плей-офф, але я сподіваюся, що у нас все ж буде шанс вийти безпосередньо з 1-го місця. Гра з Польщею буде дуже багато коштувати, тут не можна не погодитися з нашим головним тренером.
За рахунок чого Україна здатна вдруге в цьому році зломити опору польської збірної?
- За рахунок того, що вона робила в попередніх іграх - це і впевненість у своїх силах, і зарядженість, жага боротьби, перемоги, що в сукупності з командними діями має принести результат.