Відомий телекоментатор Віктор Вацко у своїй конференції на MatchDay на розповів про перенесення кубкової зустрічі «Чорноморця» та «Дніпра».
«Тренерський штаб збірної пішов назустріч проханню Прем'єр Ліги (підкреслюю - Прем'єр Ліги!!!) (наголошую - НЕ «Дніпра»!!!) пише Віктор Вацко.
«Чому не поставити питання в такій площині, що «Дніпро» таким чином вирішив підтримати інтереси внутрішнього українського футболу. Хіба це не свого роду прояв патріотизму? Я сьогодні був на базі збірної, спілкувався в тому числі і з гравцями «Дніпра». Так от, наскільки я зрозумів, гра за збірну, та ще й у Львові, для них цікавіше і важливіше, незважаючи на суперника!» -