Бускетс: "Це не симуляції, а розумна поведінка"

Світовий футбол 11 Жовтня, 08:56
Півзахисник каталонської "Барселони" прокоментував свою схильність до симуляцій на футбольному полі.

"Симуляції? Це не вдавання, а розумна поведінка. Ми взагалі не повинні про це говорити, оскільки це не є проблемою. Всім подобається вішати на людей ярлики", - сказав Бускетс.

"Всі ми здивувалися, наскільки швидко адаптувався Неймар. Це було нелегко, особливо в його віці, адже він переїхав в іншу країну та інший чемпіонат. Він просто нормальний хлопець, дуже скромний і спокійний".

"Неймар не живе в мріях і завжди хоче продовжувати вчитися. Тут у нього не така роль, як у Сантосі, і він це знає", - сказав Серхіо.