Захисник «Фіорентини» Гонсало Родрігес вважає чвертьфінальне протистояння з київським «Динамо» рівня фіналу Ліги Європи.
«Нічого приховувати, «Фіорентина» - претендент на перемогу в Лізі Європи, але є ще кілька сильних команд, таких як «Вольфсбург» і «Наполі». Та спочатку нам потрібно зіграти з київським «Динамо», і це протистояння буде для нас як фінал», -
цитує Гонсало Родрігеса Viola News із посиланням на Radio Sportiva.